Transtools | Covid-19
4423
post-template-default,single,single-post,postid-4423,single-format-standard,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,columns-4,qode-theme-ver-1.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
 

Covid-19

16 Mar Covid-19

Szanowni Państwo,

informujemy, że w związku z sytuacją związaną z koronowirusem wywołującym chorobę Covid – 19, stosujemy się do porad i wskazówek WHO oraz Ministerstwa Zdrowia RP. Wdrożyliśmy wewnętrzne procedury, mające na celu minimalizację zagrożenia dla naszych Klientów i Pracowników oraz stosujemy wszystkie zalecenia Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

Nasze działania mają także bezpośredni cel utrzymania ciągłości dostaw oraz jakości usług świadczonych przez Transtools Sp. z o.o. . Zapewniam, że w tym przypadku obecnie nie przewidujemy istotnych zmian i opóźnień. Niestety nie jesteśmy w stanie przewidzieć dalszego rozwoju sytuacji i nie możemy wykluczyć w przyszłości przejściowych trudności w realizacji naszych usług.  W przypadku istotnych zmian poinformujemy Państwa o bieżącym statusie.

Dodatkowo informujemy, że w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo nas wszystkich, zawiesiliśmy bezterminowo wszystkie  podróże służbowe niezależnie od kierunku. Prócz tego staramy się rozwijać w sposób maksymalny pracę zdalną dla pracowników oraz współpracowników. Na koniec pragnę podkreślić, że w naszej organizacji nie było dotąd podejrzenia zachorowania, jednakże na bieżąco monitorujemy sytuację i jesteśmy przygotowani na wprowadzenie natychmiastowych środków zaradczych.

Robert Marko

Członek Zarządu

Transtools Sp. z o.o.

 

 

 PrintPDF