O firmie

Transtools Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest przedsiębiorstwem produkcyjno-usługowym, działającym na polskim rynku od roku 1994.

Od momentu założenia zaopatrujemy polskie przedsiębiorstwa w specjalistyczne urządzenia i narzędzia wyposażone w napędy pneumatyczne, hydrauliczne, spalinowe oraz elektryczne. Oferujemy szeroki asortyment urządzeń takich jak: piły taśmowe, piły brzeszczotowe, wiertarki, młoty, klucze udarowe, szlifierki, zestawy do nawiercania, stopowania i cięcia czynnych rurociągów.

Nasi odbiorcy to firmy działające na rynku w :  branży gazowniczej, branży górniczej, branży drogowo-budowlanej, branży kolejowej, branży maszynowej.

Drugim obszarem działalności firmy jest produkcja i dystrybucja maszyn i części zamiennych hydrauliki siłowej. Jesteśmy producentem pomp i silników tłoczkowych oraz części pracujących w tego typu urządzeniach. Oferujemy podzespoły hydrauliki siłowej oraz części zamienne renomowanych światowych producentów. Specjalizujemy się naprawach pomp i silników hydraulicznych takich firm jak : Linde, Bosch, Rexroth, Hydromatik, Linde, Kawasaki, Sauer-Sunstrand, Vickers, Bucher, Parker, Volvo, Liebherr, Brueninghaus. Atutem firmy w tym zakresie jest profesjonalne stanowisko testowe za pomocą którego dokonywana jest diagnostyka pomp i silników (do 250 kW). Szeroki program w zakresie hydrauliki siłowej pozwala na zaspakajanie potrzeb naszych Klientów ze wszystkich sektorów gospodarki.

Jesteśmy generalnym przedstawicielem w Polsce następujących firm :SPITZNAS GmbH, LINDE (w zakresie hydrauliki siłowej), HÜTZ +BAUMGARTEN, RAVETTI S.r.l., AIRTEC LTD, CEMBRE.

Nasza firma wdrożyła i stosuje System Zapewnienia Jakości ISO 9001:2015.

Zapraszamy do współpracy.

PrintPDF